Distanční výuku v únoru představují třeťáci, čtvrťáci a páťáci

Vydáno: 12. 2. 2021

Distanční výuku v únoru představují třeťáci, čtvrťáci a páťáci

 

Spojit několik předmětů (prvouku, výtvarnou výchovu a pracovní činnosti) do projektu o lidském těle skvěle dokázala III. A pod vedením paní učitelky Eberhardové. Takové dokonalé kostlivce by nezvládl ani Tim Burton!

III. C s paní učitelkou Klimkovou dokázala do doma vyrobených karnevalových a masopustních masek přestrojit celé rodiny. Na maškarní bál sice nikdo nemůže, ale třeťáci si atmosféru užili alespoň doma.

Čtvrtá C s paní učitelkou Andresovou nezapomněla na Valentýna a v nově zavedené tvořivé hodině nachystala milé překvapení pro členy rodiny. Fotografie si můžete prohlédnout na fotkách Google: https://photos.app.goo.gl/xtemxuuBEsToG9Q16

Třída V. B s paní učitelkou Sojákovou zvládá díky grafickému tabletu online i geometrii a troufnou si i na vysoce obtížné příklady.

Třída V. C dostala před časem od paní učitelky Glosové za úkol ztvárnit své pocity z distanční výuky. Podívejte se, že i přes počáteční technické problémy nikdo neztratil chuť do učení.

                                                                                                           Bílovičtí třeťáci, čtvrťáci a páťáci