Florbalový turnaj

Vydáno: 17. 5. 2022

Ve středu 27.4. a ve čtvrtek 5.5.2022 proběhl na naší škole florbalový turnaj, nejdříve II. stupně (6. – 9. třídy) a potom I. stupně (4. a 5. třídy). Týmy byly rozděleny do dvou kategorií – chlapci a dívky. Jednotlivé zápasy trvaly vždy 5 minut. Pro I. stupeň se stal rozhodčím Michal Trnka (9.B) a II. stupeň odpískal Jakub Kulhánek (náš bývalý žák).

Mezi mladšími žáky nakonec zvítězili hoši z 5.A a dívky ze 4.A, z týmů II. stupně získali 1. místo hoši ze 7.B, 2. místo 8.A, 3. místo 6.C. Z dívčích týmů byly nejlepší holky z 9.A, 2. a 3. místo obsadila děvčata ze 7.C a 7.B.

Obě části turnaje proběhly hladce a bez zranění. Organizátory akce byli žáci 9.B ve spolupráci s tělocvikáři.

Anežka Staňková a 9.B

Zájem o turnaj byl velký, týmů mnoho a chuť si zahrát a zvítězit opravdu velká. Také fanoušků bylo hodně a atmosféra v tělocvičně úžasně bouřlivá (není divu, vždyť tento tradiční turnaj se poslední dva roky nekonal kvůli covidovým opatřením). Prostě po dlouhé době skvělá akce!

Hana Meluzínová, TU 9.B