Okresní finálový turnaj v mini fotbale

Vydáno: 12. 5. 2023

Ve středu 26. 4. naše škola uspořádala okresní finálový turnaj v mini fotbale pro žáky 2. stupně ZŠ.

Finálového turnaje se zúčastnilo 6 nejlepších týmů z okresu Brno - venkov. Celý turnaj byl nesmírně vyrovnaný, kdy o postupujících rozhodovalo často pouze skóre či penaltový rozstřel. Přes veškeré úsilí a srdnatý výkon náš výběr bohužel skončil poslední, za což se v takové konkurenci nemusí vůbec stydět! Celý turnaj nakonec ovládli hráči ze ZŠ Šlapnice a postoupili do krajského kola.

Během turnaje si hráči mohli také zasoutěžit v aktivitách o ceny, a to v nožičkách a v „angličácích“, současně byli všichni během turnaje pod drobnohledem ambasadorů turnaje z řad hráčů Zbrojovky Brno, kteří po skončení ocenili nejlepší hráče dne.

I přes mrzutý výsledek našeho družstva byla během zápasů skvělá atmosféra, a to díky obrovské podpoře z řad žáků a učitelů naší školy a hrstky spoluobčanů, kteří na hřiště zavítali.

Celý bezproblémový průběh by však nebyl možný bez podpory místního fotbalového oddílu, SDH Bílovice nad Svitavou, obce Bílovice nad Svitavou, AŠSK a v neposlední řadě žáků a kolegů, kteří s pořádáním turnaje pomáhali.

A nyní mohu snad jen už doufat, že příští rok se vydaří minimálně tak jako letošní, samozřejmě s lepším umístěním!

Video

Jan Vespalec

hlavní organizátor