Reportáž z dění v přípravné třídě

Vydáno: 8. 11. 2021

A je tu opět po měsíci reportáž z dění v přípravné třídě naší školy. S dětmi jsme prošli tématem nadcházejícího podzimu. Povídali jsme si hodně o přírodě, keřích, stromech a zvířatech. Uzavřeli jsme téma o ovoci a zelenině návštěvou výstavy podzimních plodů a ochutnávkou zdravých svačinek u kamarádů v prvních třídách. Mockrát děkujeme za pozvání! Setkání bylo skvělé! V druhé polovině října jsme se pak vrhli na zajímavé téma o lidském těle a našem zdraví. Do třídy nám přibyl kostlivec Pepan, prohlíželi jsme si model plic, srdce nebo oko. Děti bavila první pomoc se všemožným zavazováním a lepením poranění. Nezapomínáme ale ani na pořádné učení a přípravu do první třídy. Na vycházkách nám úžasně fungovali papíroví draci a podařilo se nám najít i kudlanku nábožnou.