Starší žáci se také představují

Vydáno: 30. 4. 2021

Starší žáci se také představují

 

Pro druhý stupeň je výuka letos opravdu náročná, protože na běžný způsob školní práce měli v tomto školním roce jen osm týdnů. Zbytek času si museli pod online vedením učitele poradit sami, a to i s přípravou na přijímací zkoušky. Přesto si i deváťáci našli čas na umění. Prohlédněte si práce, které dělali pod vedením paní učitelky Lacové ve výtvarné výchově.

Šesťáci a sedmáci s paní učitelkou Sojákovou tvořili v matematice osově souměrné obrázky z barevného papíru. Motivy si vymýšleli sami podle vlastní fantazie. Dále sestrojovali obrazy vzorů na čtverečkovaný papír podle zadané osy souměrnosti. Také si zahráli únikovou hru Harry Potter - „V zajetí úhlů“, a pokud se dostali do konce, získali certifikát.

Šesťáci s panem učitelem Šromem vám ještě svými výrobky z pracovních činností připomenou Velikonoce.