Vítězství žáků ZŠ Bílovice nad Svitavou ve výtvarné soutěži "VODA ŠTETCEM A BÁSNÍ"

Vydáno: 29. 5. 2023

Loni jsem Vás informovala o dlouhodobě výborných výsledcích našich žáků ve výtvarných soutěžích. I letos se žáci naší školy do soutěží hojně zapojili. Jak letos naše škola uspěla mezi 103 školami a 900 díly ve všech kategoriích v XVIII. ročníku soutěže vyhlášené Povodím Moravy nazvané „Voda štětcem a básní“? Letos bylo tématem soutěže „Živá voda“.  První místo v prostorové tvorbě 4. kategorie získala práce nazvaná „Živá řeka“ žákyň třídy VI.B Míny Bednaříkové, Magdalény Vavřičkové a Elišky Kučerové. Cenu RR ve 4. kategorii získaly s prací „Příroda aneb obraz krajiny“ žáci třídy VI.B František Pink a Martin Richterjörk. Všem svým žákům moc blahopřeji a těším se na další společnou tvorbu!

Vyučující pracovních činností Mgr. Monika Lacová