Sousedské slavnosti

Vydáno: 20. 9. 2023

V sobotu 16. září se krátce před druhou hodinou otevřely dveře školy pro všechny nadšené fanoušky únikových her. Děti i jejich rodiče uvítalo milé vystoupení folklorního souboru Bystrouška, které v průběhu odpoledne zaznělo ještě jednou.

V hale se již děti rozhlédly, do které ze čtyř nabízených místností mohou jít. Předškoláci a prvňáčci pomáhali zachránit Budulínka z liščího doupěte, mladší školní děti zachraňovaly ztracené písničky a starší školní děti čelily obtížné výzvě spolu se seriálovou hrdinkou Wednesday.

Rodiče a naši bývalí žáci si mezitím mohli dát kávu a něco dobrého ve školní kavárničce, nebo se odvážit do nejtěžší z únikových místností ve stylu legendárního zaklínače Geralta z Rivie.

Děkujeme všem našim pedagogickým pracovníkům, kteří neváhali připravit dětem i rodičům příjemné odpoledne.

Naše únikové místnosti měly tak velký počet zájemců, že se dokonce na některé nedostalo. Tak snad příští rok!