CONVERSATION WITH A NATIVE SPEAKER? - NO PROBLEM!

Vydáno: 2. 11. 2021

Naše základní škola od loňského školního roku spolupracuje s jazykovou školou TLC KIDS s.r.o., která mimo jiné zajišťuje výuku angličtiny s rodilými mluvčími na školách.

2. stupeň ZŠ

Hodiny anglického jazyka s rodilým mluvčím zaměřené na rozvoj konverzačních schopností a upevňování slovní zásoby se na 2. stupni uskutečňují pravidelně v pondělí (pro žáky 8. a 9. tříd) a v úterý (pro žáky 6. a 7. tříd) a jsou vítaným zpestřením a obohacením výuky angličtiny na naší škole.

1. stupeň ZŠ

Od září navštěvuje jednou za 14 dní čtvrté a páté třídy rodilý mluvčí z Anglie. V hodinách se zaměřuje nejen na rozšiřování a procvičování slovní zásoby, ale seznamuje žáky i se svou kulturou. Děti mají tak od útlého věku jedinečnou příležitost komunikovat a rozvíjet své jazykové schopnosti i mimo standartní hodiny angličtiny.